Drogerie Polskie

logo

Drogerie Polskie to najszybciej rozwijająca się ogólnopolska sieć drogeryjna w Polsce, oparta na partnerstwie i zaangażowaniu wszystkich uczestników sieci.

W obliczu zachodniej konkurencji chcemy zachować rodzimy handel tradycyjny, który stanowi ważny kapitał zarówno w wymiarze ekonomicznym, jak i społecznym. Pragniemy pokazać, jak wiele polscy przedsiębiorcy mają do zaoferowania swoim klientom i partnerom handlowym, zachowując własną, wypracowaną przez lata markę skupioną wokół już rozpoznawalnego logo Drogerii Polskich.

Jesteśmy na rynku od niespełna pięciu lat. W tak krótkim czasie udało nam się zbudować sieć zrzeszającą ponad 300 sklepów drogeryjnych, a przede wszystkim stworzyć rozpoznawalną markę wśród klientów. Potwierdzeniem tego jest prestiżowe godło: Laur Klienta ODKRYCIE ROKU 2012 w kategorii sieci kosmetyczne.

Rozwój sieci opieramy na wiodących dystrybutorach w swoich regionach. Tylko solidny i sprawdzony partner może stanowić zaplecze logistyczne i gwarantować sieci jej ogólnopolski charakter. Skorzystaj z ponad 20-letniego doświadczenia, potencjału, a przede wszystkim konkurencyjnych warunków zakupowych, jakie gwarantują dystrybutorzy.

 

 

Komentowanie jest wyłączone.